Family Fit s.c.
ul. Mahle 4 (budynek Wodnik)
63-700 Krotoszyn
tel. +48 723 927 749
e-mail: biuro@familyfit.net.pl

Bezpłatne zajęcia Hi-Lo Impact w Krotoszynie

14.01.2016 r. | komentarzy

Pragniemy zaprosić Państwa na bezpłatne zajęcia Hi-Lo Impact, które odbędą się 20 stycznia o godzinie 20:10 w hali sportowej, mieszczącej się przy ul. Powstańców Wielkopolskich 13 w Krotoszynie.

Hi-Lo Impact to rodzaj aerobiku, który pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej oraz znacznie poprawia ogólną kondycję. Szczególnie dobrze wpływa również na układ sercowo-naczyniowy. Pojawił się on w klubach fitness w latach osiemdziesiątych i natychmiast zyskał duże zainteresowanie, zwłaszcza wśród kobiet. Wyjątkowość tego treningu wynika przede wszystkim z tego, że typowe dla aerobiku podskoki przedziela się krokami marszowymi. Ważny jest również układ choreograficzny, dzięki któremu ruchy zyskują płynność oraz lekkość. Pamiętać należy, iż ćwiczenia zawierające układy taneczne, wymagają od nas koncentracji oraz uwagi – trzeba umiejętnie i natychmiastowo reagować na komendy trenera.

Gorąco zapraszamy na wspólny trening! Osoby korzystające z serwisu Facebook prosimy o potwierdzanie udziału w poniższym wydarzeniu.

Pragniemy zaprosić Państwa na bezpłatne zajęcia Hi-Lo Impact, które odbędą się w hali sportowej, mieszczącej się przy...

Posted by Family Fit on 14 stycznia 2016